Orar servicii medicale pe specialitati

Orar servicii medicale pe specialitati

Orarul medicilor Centrului poate suferi modificari neplanificate. De aceea va rugam sa contactati Centrul nostru pentru detalii suplimentare.
Va multumim.


Analize de laborator

Cabinetul recoltari pentru analize se afla la parterul noii cladiri a Spitalului General. Personalul Centrului va va indruma catre noua locatie.

Luni07:00 - 19:00
Marti07:00 - 19:00
Miercuri07:00 - 19:00
Joi07:00 - 19:00
Vineri07:00 - 19:00
Sambata07:00 - 11:00
Duminica07:00 - 11:00

In functie de volumul de lucru, in zilele de Sambata si Duminica programul poate suferi modificari. Va rugam sa verificati telefonic programul de recoltare din zilele de Sambata si Duminica.

In atentia beneficiarilor de servicii CAS
Programul Laboratorului in cadrul contractului cu CAS :
Luni - Vineri = 07:00 - 19:00 / Sambata, Duminica, Sarbatori legale = nu este program.

Alergologie & Imunologie clinica

Dr. Elena Violeta Madalan - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Elena Andreea Stan - medic specialist

Luni-
Marti08:30 - 12:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata09:00 - 13:00

Angiografie

Pentru programari va rugam sa contactati specialistii serviciului Angiografie la :

  • telefoane : 021 313.10.93 ; 021 313.10.83
  • fax : 021 313.10.71
  • e-mail : office@hemodinamic.ro

Informatii despre echipa de medici, interventii, proceduri, in pagina serviciului Angiografie

Boli infectioase & tropicale

Prof. Dr. Petre Calistru - medic primar; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti-
Miercuri03.02, 17.02 = 09:00 - 11:30
Joi-
Vineri-

Prof. Dr. Emanoil Ceausu - medic primar; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi16:00 - 19:00
Vineri-

Dr. George Sebastian Gherlan - medic primar; doctor in stiinte medicale

Consultatii

Luni14:00 - 17:00
Marti11:00 - 12:30 ; 13:00 - 16:00
Miercuri13:00 - 17:00
Joi11:00 - 12:30 ; 13:00 - 16:00
Vineri11:00 - 14:00

18.02 - 29.02 = nu are program.

Elastografie hepatica, ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 09:00 ; 17:00 - 20:00
Marti09:00 - 13:00
Miercuri15:30 - 20:00
Joi08:00 - 13:00
Vineri08:00 - 11:00

18.02 - 29.02 = nu are program.

Dr. Madalina Neata - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Rodica Rusu - medic primar

Luni14:00 - 16:00
Marti14:00 - 16:00
Miercuri14:00 - 16:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Cardiologie

Dr. Liliana Stefan - medic primar

Consultatii

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie cardiaca

Luni16:00 - 20:00
Marti08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Miercuri16:00 - 20:00
Joi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Vineri08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30

Dr. Eliza Acatrinei - medic specialist; sef Compartiment Cardiologie

Consultatii

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie cardiaca

Luni08:00 - 10:00
Marti13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Ramona Bica - medic specialist

Consultatii

Luni09:30 - 15:30
Marti09:30 - 15:30
Miercuri09:30 - 15:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri09:30 - 15:30

05.02 - 08.02 = nu are program.

Ecografie cardiaca

Luni10:00 - 13:30
Marti11:00 - 13:00
Miercuri09:30 - 13:30
Joi15:00 - 20:00
Vineri11:00 - 13:00

05.02 - 08.02 = nu are program.

Dr. Angelica Nour - medic specialist

Luni-
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

ECG de efort

Luni08:00 - 19:30
Marti08:00 - 19:30
Miercuri08:00 - 19:30
Joi08:00 - 19:30
Vineri08:00 - 19:30

Arteriograf Tensiomed

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Chirurgie

Chirurgie generala

Dr. Alexandru Bumbac - medic primar; sef Compartiment Specialitati chirurgicale

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Horia Stoicescu - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Manuela Iancu - medic specialist

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Anna-Maria Tanase - medic primar

Consultatii

Luni17:30 - 20:00
Marti-
Miercuri-
Joi18:00 - 20:00
Vineri-
Sambata09:00 - 12:00

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni17:30 - 20:00
Marti-
Miercuri-
Joi18:00 - 20:00
Vineri-
Sambata09:00 - 12:00

Conf. Univ. Dr. Laurentiu Belusica - medic primar; conferentiar universitar; doctor in stiinte medicale; competenta chirurgie laparoscopica

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi14:00 - 16:00
Vineri-

Dr. Dumitru Cristinel Badiu - medic primar; asistent universitar; doctor in stiinte medicale; competenta chirurgie laparoscopica; competenta chirurgie oncologica

Luni-
Marti14:00 - 16:00
Miercuri-
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Chirurgie oftalmologica

Dr. Aida Geamanu - medic primar oftalmolog; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti11:30 - 14:00
Miercuri14:30 - 17:00
Joi-
Vineri14:00 - 17:00

Dr. Ovidiu Musat - medic primar oftalmolog; competenta angiografie retiniana, echografie oculoorbitara

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi17:30 - 20:00
Vineri15:00 - 20:00
Sambata10:30 - 14:00

Chirurgie O.R.L.

Prof. Dr. Codrut Sarafoleanu - medic primar

Luni-
Marti-
Miercuri12:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Dr. Claudiu Manea - medic primar ORL, doctor in stiinte medicale, conferentiar universitar

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri14:00 - 17:30

Doar pentru consultatii.

Dr. Daniela Mischie - medic primar; doctor in stiinte medicale; competenta in chirurgie endoscopica O.R.L

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata10:30 - 12:30

Chirurgie pediatrica

Dr. Viorel Danila - medic primar

Luni14:00 - 15:00
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Chirurgie plastica & estetica & reparatorie

Dr. Ana-Luminita Banacu - medic primar chirurgie plastica si reparatorie

Luni17:00 - 19:00
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata08:30 - 10:30

Dr. Patrick Semionov - medic specialist chirurgie plastica

Luni-
Marti18:30 - 20:00
Miercuri18:30 - 20:00
Joi-
Vineri18:30 - 20:00

Chirurgie toracica

Dr. Adrian Istrate - medic specialist

Luni14:00 - 20:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Chirurgie vasculara

Prof. Dr. Mircea Emil Patrut - medic primar

Luni-
Marti09:00 - 10:30
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Dermatologie & Venerologie

Dr. Gabriela Florescu - medic primar

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

01.02 - 05.02 = nu are program.

Dr. Alina Crisan - medic specialist, doctor in stiinte medicale

Luni14:45 - 20:00
Marti08:45 - 14:00
Miercuri14:45 - 20:00
Joi08:45 - 13.45
Vineri14:45 - 20:00

Prof. Dr. Oana Coman - medic primar

Luni-
Marti12:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri11:00 - 12:00

Dr. Lavinia Clontia - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Ioana Silvia Simian - medic specialist

Luni-
Marti08:00 - 11:00
Miercuri18:00 - 20:00
Joi10:00 - 12:00
Vineri-

Diabet, nutritie & boli metabolice

Dr. Raluca Sanda Visan - medic primar

Luni08:30 - 10:00
Marti08:45 - 10:15 ; 14:30 - 16:30
Miercuri-
Joi08:45 - 10:15
Vineri08:30 - 10:00

08.02 - 09.02 = nu are porgram.

Dr. Marilena Constantin - medic specialist Diabet, nutritie & boli metabolice; medic primar Medicina generala

Luni09:30 - 11.30
Marti18:00 - 20:00
Miercuri09:00 - 12:00
Joi-
Vineri15:00 - 18:00

Endocrinologie

Dr. Cristina Daniela Ene - medic specialist

Consultatii

Luni08:00 - 14:00 ; 15:00 - 18:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00 ; 15:00 - 18:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie tiroida

Luni08:00 - 11:00
Marti10:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00 ; 15:00 - 17:00
Joi08:00 - 09:00 ; 12:00 - 14:00
Vineri08:00 - 10:00

Prof. Dr. Catalina Poiana - medic primar

02.02, 16.02 = 15:00 - 19:00

Epidemiologie imunizari vaccinuri

Dr. Tatiana Carata-Dejoianu - medic specialist

Luni08:00 - 15:00
Marti08:00 - 15:00
Miercuri08:00 - 15:00
Joi08:00 - 15:00
Vineri08:00 - 14:00

Gastroenterologie

Dr. Horatiu Teodorescu - medic primar; doctor in stiinte medicale; sef Compartiment Gastroenterologie

Consultatii

Luni08:00 - 13:30
Marti08:00 - 10:00
Miercuri08:00 - 13:30 ; 14:30 - 16:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 09:00 ; 12:00 - 14:00

Endoscopie

Luni08:30 - 14:00
Marti-
Miercuri08:30 - 14:00
Joi-
Vineri-

Colonoscopie

Luni-
Marti10:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri09:00 - 12:00

Dr. Cristina Ghiata - medic specialist

Consultatii

Luni10:00 - 14:00
Marti10:00 - 16:00
Miercuri10:00 - 14:00
Joi16:00 - 20:00
Vineri10:00 - 14:00

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Marti08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Joi08:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 ; 17:00 - 20:00
Vineri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00

Dr. Marioara Casian - medic specialist

Consultatii

Luni08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Marti15:30 - 20:00
Miercuri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri09:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 15:30 ; 17:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Irina Ungureanu - medic specialist

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Ginecologie & Obstetrica

Dr. Claudia Daniela Stefanescu - medic primar

Consultatii

Luni08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Vineri08:00 - 15:00

Ecografie (endovaginala, de sarcina, monitorizare ovulatie)

Luni16:00 - 20:00
Marti16:00 - 20:00
Miercuri10:00 - 14:00
Joi16:00 - 20:00
Vineri13:00 - 15:00

Dr. Aliona Chirita - medic specialist

Consultatii

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Ecografie (endovaginala, de sarcina, monitorizare ovulatie)

Luni08:00 - 09:00 ; 10:00 - 14:00
Marti14:00 - 16:00
Miercuri08:00 - 10:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri15:00 - 20:00

Dr. Elena Borza - medic primar

Luni-
Marti-
Miercuri17:00 - 19:00
Joi17:00 - 20:00
Vineri-

Medicina generala

Dr. Marilena Constantin - medic primar Medicina generala; medic specialist Diabet, nutritie & boli metabolice

Luni15:00 - 20:00
Marti15:00 - 18:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi15:00 - 21:00
Vineri11:30 - 13:30
Sambata08:30 - 12:30
Duminica10:30 - 14:30

Dr. Anca Maria Cernea - medic specialist

Luni14:30 - 20:00
Marti14:30 - 20:00
Miercuri-
Joi08:00 - 14:00
Vineri-

Dr. Tatiana Carata-Dejoianu - medic specialist

Luni08:00 - 15:00
Marti08:00 - 15:00
Miercuri08:00 - 15:00
Joi08:00 - 15:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Viorica Ivanciu - medic Medicina generala

Luni08:00 - 13:00
Marti08:00 - 13:00
Miercuri14:30 - 19:30
Joi14:30 - 19:30
Vineri08:00 - 13:00

Dr. Ioana Cimpoesu - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Medicina interna

Prof. dr. Daniela Bartos - medic primar Boli interne; medic specialist Cardiologie; medic specialist Sanatate publica; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti16:00 - 18:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Dr. Magdalena Zidu - medic primar; competenta ecografie generala si aparat locomotor; sef Compartiment Medicina interna

Consultatii

Luni08:00 - 09:00 ; 10:00 - 14:00
Marti13:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 09:00
Marti13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:30 ; 18:30 - 20
Miercuri08:00 - 10:00 ; 13:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletala) si de parti moi (muschi, articulatii, tendoane)

Luni-
Marti18:30 - 20:00
Miercuri-
Joi09:00 - 10:00
Vineri10:00 - 12:00

Dr. Eliza Acatrinei - medic primar; sef Compartiment Cardiologie

Consultatii

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie cardiaca

Luni08:00 - 10:00
Marti13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Irina Ungureanu - medic specialist

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Prof. Dr. Coman Tanasescu - medic primar Medicina interna, medic primar Reumatologie

Luni-
Marti-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Angelica Nour - medic primar

Consultatii

Luni-
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni-
Marti14:00 - 15:00
Miercuri11:00 - 13:00
Joi-
Vineri-

Dr. Marta Albulescu - medic primar

Luni-
Marti08:00 - 13:30
Miercuri14:00 - 18:00
Joi08:00 - 13:30
Vineri-

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist; competenta ecografie generala si aparat locomotor

Consultatii

Luni-
Marti-
Miercuri16:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Luni-
Marti-
Miercuri18:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletala)

Luni-
Marti-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Paul Mainea - medic primar; doctor in stiinte medicale

Luni10:00 - 15:30
Marti10:00 - 15:30
Miercuri14:00 - 20:00
Joi10:00 - 15:30
Vineri10:00 - 15:30

Nefrologie

Prof. dr. Alexandru Ciocalteu - profesor universitar, sef catedra nefrologie U.M.F. "Dr. Carol Davila"; medic primar Medicina interna; medic primar Nefrologie - Dializa; competenta Ecografie Reno-urinara; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti-
Miercuri14:00 - 17:00
Joi-
Vineri-

Dr. Livia Stoica - medic primar nefrologie

Luni15:00 - 16:00
Marti15:00 - 16:00
Miercuri-
Joi-
Vineri15:00 - 16:00

Neurologie adulti

Dr. Ioan Paunescu - medic primar

Luni-
Marti-
Miercuri11:00 - 14:00
Joi-
Vineri11:00 - 14:00

Dr. Mihnea Pastia - medic primar

Luni-
Marti15:00 - 18:30
Miercuri-
Joi15:00 - 18:30
Vineri-

Neurochirurgie

Prof. Univ. Dr. Danil Adam - medic primar Neurochirurgie

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi15:00 - 17:00
Vineri-

Oftalmologie

Dr. Raluca Ungureanu - medic primar

Luni08:30 - 14:30
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:30 - 14:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:30 - 14:00

Dr. Corina-Ioana Avram - medic specialist

Luni14:30 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:30 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:30 - 20:00

Dr. Elena Livia Popescu - medic primar

Luni15:30 - 18:00
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata09:00 - 12:00

Dr. Aida Geamanu - medic primar; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti11:30 - 14:00
Miercuri14:30 - 17:00
Joi-
Vineri14:00 - 17:00

Dr. Ovidiu Musat - medic primar; competenta angiografie retiniana, echografie oculoorbitara

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi17:30 - 20:00
Vineri15:00 - 20:00
Sambata10:30 - 14:00

Dr. Corina Cristina Cernat - medic specialist

Luni16:00 - 20:00
Marti16:00 - 20:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Oncologie

Dr. Cornelia Nitipir - medic primar oncologie clinica

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata08:30 - 12:30

Dr. Cezar Stroescu - medic primar oncologie medicala

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi16:30 - 19:00
Vineri-

Dr. Gabriel Gogescu - medic primar chirurgie oncologica (gineco-oncologie)

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi12:00 - 14:00
Vineri-

Ortopedie & Traumatologie

Dr. Laura Liliana Florescu - medic primar

Luni14:30 - 19:00
Marti09:00 - 11:30
Miercuri-
Joi09:00 - 11:30
Vineri-

Prof. Dr. Dumitru Stanculescu - medic primar

Luni-
Marti14:30 - 17:00
Miercuri15:00 - 17:00
Joi-
Vineri-

Dr. Marius Stanescu - medic primar; competenta in chirurgia artroscopica; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri16:00 - 20:00

Dr. Gheorghe Pavelescu - medic primar; doctor in stiinte medicale; competenta chirurgie spinala

Luni-
Marti-
Miercuri08:00 - 11:30
Joi-
Vineri08:00 - 12:00

Dr. Ioan Marian Fodor - medic primar - Ortopedie pediatrica

01.02, 15.02 = 17:30 - 18:00

O.R.L. Otorinolaringologie

Dr. Larisa Boaca - medic primar

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri12.02, 26.02 = 14:00 - 20:00
05.02, 19.02 = 08:00 - 14:00

01.02 - 05.02 = nu are program.

Dr. Feteanu Catalina - medic primar, competenta LASER ORL

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri12.02, 26.02 = 08:00 - 14:00
05.02, 19.02 = 14:30 - 20:00

Dr. Ramona Ungureanu - medic specialist; supraspecializare Foniatrie

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Daniela Mischie - medic primar; doctor in stiinte medicale; competenta in chirurgie endoscopica O.R.L

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata10:30 - 12:30

Dr. Claudiu Manea - medic primar, doctor in stiinte medicale, conferentiar universitar

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri14:00 - 17:30

Doar pentru consultatii.

Prof. Dr. Codrut Sarafoleanu - medic primar

Luni-
Marti-
Miercuri12:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Doar pentru interventii chirurgicale.

Pediatrie

Dr. Adela Brinzan - medic primar

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri05.02, 19.02 = 08:00 - 14:00
12.02, 26.02 = 14:00 - 20:00

Dr. Daniela Popescu - medic primar

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri05.02, 19.02 = 14:00 - 20:00
12.02, 26.02 = 08:00 - 14:00

Dr. Rodica Rusu - medic primar

Luni14:00 - 16:00
Marti14:00 - 16:00
Miercuri14:00 - 16:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Dr. Gabriela Scurtu - medic primar

Luni11:00 - 13:00
Marti11:00 - 13:00
Miercuri11:00 - 13:00
Joi11:00 - 13:00
Vineri11:00 - 13:00

Ecografii doppler, generala, de parti moi.

Pneumologie

Dr. Simona Stefania Bucsa - medic primar

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Psihiatrie

Dr. Elena Calinescu - medic specialist; sef Compartiment Neurologie

Luni14:00 - 20:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Cristina Dogaru - medic specialist

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Doina Constantinescu - medic primar

Luni-
Marti-
Miercuri15:30 - 17:00
Joi-
Vineri-

Psihologie

Camelia Boanca - psihoterapeut; psiholog clinician; supervizor psihoterapie analitica; ROUTER I.A.A.P. Zurich; sef Laborator Psihologie

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Cornelia Haidar - psiholog clinician, psiholog psihologia muncii

Luni14:00 - 20:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Eugenia Fedorovici - psiholog clinician

Luni-
Marti10:00 - 21:00
Miercuri14:00 - 21:00
Joi-
Vineri-

Mirela Neacsu - psiholog psihologia muncii & transporturilor

Luni14:00 - 18:00
Marti-
Miercuri14:00 - 18:00
Joi-
Vineri-

Andreea Fifiala - psiholog Psihologia muncii & organizationala; psiholog clinician

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Reumatologie

Prof. Dr. Coman Tanasescu - medic primar Reumatologie, medic primar Medicina interna

Luni-
Marti-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Magdalena Zidu - medic specialist; competenta ecografie generala si aparat locomotor

Luni08:00 - 09:00 ; 10:00 - 14:00
Marti13:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist; competenta ecografie generala si aparat locomotor

Luni-
Marti-
Miercuri16:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Stomatologie - Cabinet Medical Individual Dr. Petronela Macovei

Dr. Petronela Macovei - medic dentist

Luni14:00 - 20:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Ruxandra Cornelia Alexandrescu - medic specialist Stomatologie generala

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Urologie / Andrologie

Dr. Radu-Ioan Varsandan - medic specialist

Consultatii

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie urologica

Luni08:00 - 11:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 11:00

Dr. Seyed Aghamiri - medic primar

Consultatii / Ecografie urologica

Luni15:00 - 20:00
Marti08:30 - 14:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi14:00 - 15:00
Vineri14:00 - 20:00

Imagistica medicala

Ecografie

Ecografie generala (abdomen / pelvis)

Urgente ecografie generala : luni, marti, vineri 08:00 - 09:00

Dr. Magdalena Zidu - medic primar Medicina interna; competenta ecografie generala si aparat locomotor; sef Compartiment Medicina interna

Luni08:00 - 09:00
Marti13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:30 ; 18:30 - 20
Miercuri08:00 - 10:00 ; 13:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

Dr. George Gherlan - medic primar Boli infectioase

Luni08:00 - 09:00 ; 17:00 - 20:00
Marti09:00 - 13:00
Miercuri15:30 - 20:00
Joi08:00 - 13:00
Vineri08:00 - 11:00

18.02 - 29.02 = nu are program.

Dr. Cristina Ghiata - medic specialist Gastroenterologie

Luni08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Marti08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Joi08:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:00 ; 17:00 - 20:00
Vineri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00

Dr. Marioara Casian - medic specialist Gastroenterologie

Luni08:00 - 14:00
Marti14:00 - 15:30 ; 17:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Gabriela Scurtu - medic primar Pediatrie

Luni11:00 - 13:00
Marti11:00 - 13:00
Miercuri11:00 - 13:00
Joi11:00 - 13:00
Vineri11:00 - 13:00

Dr. Mihai Mavru - medic primar Chirurg

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi16:00 - 19:00
Vineri-

Dr. Angelica Nour - medic primar Medicina interna

Luni-
Marti14:00 - 15:00
Miercuri11:00 - 13:00
Joi-
Vineri-

Dr. Geta Vancea - medic primar Boli infectioase

Luni-
Marti-
Miercuri16:00 - 18:00
Joi-
Vineri-

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Medicina interna; competenta ecografie generala si aparat locomotor

Luni-
Marti-
Miercuri18:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Viorica Cretu - medic primar Pediatrie; doctor in stiinte medicale

Luni10:00 - 12:00
Marti08:00 - 12:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Serviciul acordat doar copiilor intre 0 - 18 ani.

Dr. Anna-Maria Tanase - medic primar Chirurgie generala

Luni17:30 - 20:00
Marti-
Miercuri-
Joi18:00 - 20:00
Vineri-
Sambata09:00 - 12:00

Ecografie cardiaca

Dr. Eliza Acatrinei - medic primar Medicina interna; medic specialist Cardiologie; doctorand; sef Compartiment Cardiologie

Luni08:00 - 10:00
Marti13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Liliana Stefan - medic primar Cardiologie

Luni16:00 - 20:00
Marti08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Miercuri16:00 - 20:00
Joi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Vineri08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30

Dr. Ramona Bica - medic primar Cardiologie

Luni10:00 - 13:30
Marti11:00 - 13:00
Miercuri09:30 - 13:30
Joi15:00 - 20:00
Vineri11:00 - 13:00

05.02 - 08.02 = nu are program.

Ecografie ginecologica (endovaginala, de sarcina, monitorizare ovulatie)

Dr. Claudia Daniela Stefanescu - medic primar Obstetrica - Ginecologie

Luni16:00 - 20:00
Marti16:00 - 20:00
Miercuri10:00 - 14:00
Joi16:00 - 20:00
Vineri13:00 - 15:00

Dr. Aliona Chirita - medic specialist Obstetrica - Ginecologie

Luni08:00 - 09:00 ; 10:00 - 14:00
Marti14:00 - 16:00
Miercuri08:00 - 10:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri15:00 - 20:00

Dr. Alexandru Matei - medic specialist Obstetrica - Ginecologie; asistent universitar; doctor in stiinte medicale

Luni-
Marti-
Miercuri16:30 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Elena Borza - medic primar Obstetrica - Ginecologie

Luni-
Marti-
Miercuri16:30 - 20:00
Joi16:30 - 20:00
Vineri-

Ecografie mamara

Dr. Aida Mihailovici - medic specialist Radiologie-imagistica medicala

Luni12:00 - 17:00
Marti13:30 - 18:00
Miercuri11:00 - 14:30
Joi13:30 - 18:00
Vineri11:00 - 16:00

Dr. Cornelia Nitipir - medic primar Oncologie clinica

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata08:30 - 12:30

Ecografie tiroida

Dr. Cristina Daniela Ene - medic specialist Endocrinologie

Luni08:00 - 11:00
Marti10:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00 ; 15:00 - 17:00
Joi08:00 - 09:00 ; 12:00 - 14:00
Vineri08:00 - 10:00

Ecografie vasculara, Doppler

Dr. Gabriela Scurtu - medic primar Pediatrie

Luni11:00 - 13:00
Marti11:00 - 13:00
Miercuri11:00 - 13:00
Joi11:00 - 13:00
Vineri11:00 - 13:00

Dr. Liliana Stefan - medic primar Cardiologie

Luni14:00 - 16:00
Marti09:30 - 10:30 ; 11:00 - 13:00
Miercuri14:00 - 16:00
Joi09:30 - 10:30 ; 11:00 - 13:00
Vineri09:30 - 13:30

Ecografie urologica

Dr. Radu-Ioan Varsandan - medic specialist Urologie - Andrologie

Luni08:00 - 11:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 11:00

Dr. Seyed Aghamiri - medic primar

Luni15:00 - 20:00
Marti08:30 - 14:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi14:00 - 15:00
Vineri14:00 - 20:00

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletala)

Dr. Magdalena Zidu - medic primar Medicina interna; medic specialist Reumatologie; competenta ecografie generala si aparat locomotor; sef Compartiment Medicina interna

Luni-
Marti18:30 - 20:00
Miercuri-
Joi09:00 - 10:00
Vineri10:00 - 12:00

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Medicina interna; medic specialist Reumatologie; competenta ecografie generala si aparat locomotor

Luni-
Marti-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Elastografie hepatica

Dr. George Gherlan - medic primar Boli infectioase; doctor in stiinte medicale

Luni08:00 - 09:00 ; 17:00 - 20:00
Marti09:00 - 13:00
Miercuri15:30 - 20:00
Joi08:00 - 13:00
Vineri08:00 - 11:00

18.02 - 29.02 = nu are program.

Radiologie digitala

Luni07:00 - 20:00
Marti07:00 - 20:00
Miercuri07:00 - 20:00
Joi07:00 - 20:00
Vineri07:00 - 20:00

Mamografie digitala

Luni08:00 - 19:00
Marti08:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 19:00
Joi08:00 - 19:00
Vineri08:00 - 19:00

Endoscopie

Dr. Horatiu Teodorescu - medic primar Gastroenterologie; doctor in stiinte medicale; sef Compartiment Gastroenterologie

Luni08:00 - 14:00
Marti-
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Colonoscopie

Dr. Horatiu Teodorescu - medic primar Gastroenterologie; doctor in stiinte medicale; sef Compartiment Gastroenterologie

Luni-
Marti10:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri09:00 - 12:00

RMN / CT

Dr. Mihaly Enyedi - medic specialist Radiologie - Imagistica medicala, sef lucrari Catedra de Anatomie, medic coordonator Compartiment imagistica

Luni08:00 - 13:30
Marti08:00 - 13:30
Miercuri-
Joi14:30 - 20:00
Vineri08:00 - 13:30
Sambata08:00 - 14:00

Prof. Dr. Ioana Lupescu - medic primar Radiologie - Imagistica medicala, profesor universitar Catedra de Radiologie - Imagistica

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri14:30 - 20:00
Sambata-

Dr. Mihai Lesaru - medic primar Radiologie - Imagistica medicala, sef lucrari Catedra de Radiologie

Luni14:00 - 20:00
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata-

Dr. Razvan Capsa - medic primar Radiologie - Imagistica medicala, sef lucrari Catedra de Radiologie

Luni-
Marti14:30 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-
Sambata-

Dr. Elisabeta Niesz - medic specialist Radiologie - Imagistica medicala

Luni-
Marti-
Miercuri14:00 - 20:00
Joi-
Vineri-
Sambata-

Dr. Andreea Marinescu - medic primar Radiologie - Imagistica medicala, asistent universitar Catedra de Radiologie - Imagistica

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi08:00 - 14:00
Vineri-
Sambata-

Dr. Sorin Constantinescu - medic specialist Radiologie - Imagistica medicala

Luni08:00 - 14:00
Marti08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00
Sambata08:00 - 14:00

Tomografie computerizata

Luni08:00 - 20:00
Marti08:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 20:00
Joi08:00 - 20:00
Vineri08:00 - 20:00
Sambata08:00 - 14:00

Osteodensitometrie

Luni08:00 - 19:00
Marti08:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 19:00
Joi08:00 - 19:00
Vineri08:00 - 19:00

Fizio-kinetoterapie, Terapii complementare, Fitness, Gimnastica de intretinere, Sauna

Kinetoterapie & Gimnastica de recuperare

Fizio / kinetoterapeut : Sambata = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigura prin rotatie, cu programare.

Dr. Mariana Stan - medic primar recuperare, medicina fizica si balneologie;

Luni14:00 - 20:00
Marti14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 16:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Gabriela Matache - medic specialist balneolog

Luni-
Marti-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sambata10:00 - 12:30

Madalina Radu Tanase - fizio-kinetoterapeut

Luni14:00 - 21:00
Marti07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Andrei Cristea - kinetoterapeut

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Iuliana Nicoleta Zamfirache - fizio-kinetoterapeut

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Electroterapie recuperatorie

Madalina Radu Tanase - fizio-kinetoterapeut

Luni14:00 - 21:00
Marti07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00
Sambata08:00 - 13:00

Fitness & Gimnastica intretinere

Sambata = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigura prin rotatie, cu programare.

Alina Niculae - profesor de cultura fizica, coordonator Departament cultura fizica si Recuperare medicala

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Florin Badea - profesor sport

Luni14:00 - 21:00
Marti07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Masaj & Reflexoterapie

Sambata = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigura prin rotatie, cu programare.

Mariana Mihalache - maseur

Luni14:00 - 21:00
Marti07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Mihai Manolache - maseur

Luni14:00 - 21:00
Marti07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Corvin-Georgian Mihaila - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Delia Lapadatoni - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Loredana Cristescu - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marti13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Sauna

Luni08:00 - 20:00
Marti08:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 20:00
Joi08:00 - 20:00
Vineri08:00 - 20:00
Sambata08:00 - 12:00*

* cu programare.