Orar servicii medicale pe specialitati

Orar servicii medicale pe specialitati

Orarul medicilor Centrului poate suferi modificari neplanificate. De aceea va rugam sa contactati Centrul nostru pentru detalii suplimentare.
Va multumim.


Orar special in perioada 23.12.2016 - 03.01.2017

Vineri, 23 Decembrie

Receptie07:00 - 21:00
Medici08:00 - 20:00
Laborator - primire probe07:00 - 19:00
Radiologie07:00 - 19:00
DEXA08:00 - 14:00
CT & RMN08:00 - 20:00
Sala sport08:00 - 20:00
SectiiProgram normal

Sambata, 24 Decembrie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie07:00 - 13:00
DEXA
CT & RMN08:00 - 14:00
Sala sport08:00 - 13:00
SectiiProgram normal

Duminica, 25 Decembrie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie
DEXA
CT & RMN
Sala sport
SectiiProgram normal

Luni, 26 Decembrie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie
DEXA
CT & RMN
Sala sport
SectiiProgram normal

27 - 30 Decembrie

Program normal 07:00 - 20:00

Sambata, 31 Decembrie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie07:00 - 13:00
DEXA
CT & RMN08:00 - 14:00
Sala sport08:00 - 13:00
SectiiProgram normal

Artificii


Duminica, 1 Ianuarie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie
DEXA
CT & RMN
Sala sport
SectiiProgram normal

Luni, 2 Ianuarie

Receptie07:00 - 14:00
MediciGarda
Laborator - primire probe07:00 - 10:00
Radiologie
DEXA
CT & RMN
Sala sport
SectiiProgram normal

Marti, 03 Ianuarie

Program normal 07:00 - 20:00



Analize de laborator

Cabinetul recoltări pentru analize se află la parterul noii clădiri a Spitalului General. Personalul Centrului vă va îndruma către noua locaţie.

Luni07:00 - 19:00
Marţi07:00 - 19:00
Miercuri07:00 - 19:00
Joi07:00 - 19:00
Vineri07:00 - 19:00
Sâmbătă07:00 - 11:00
Duminica07:00 - 11:00

În funcţie de volumul de lucru, în zilele de Sâmbătă şi Duminică programul poate suferi modificări. Vă rugăm să

În atenţia beneficiarilor de servicii CAS
Programul Laboratorului în cadrul contractului cu CAS :
Luni - Vineri = 07:00 - 19:00 / Sâmbătă, Duminică, Sărbatori legale = nu este program.

Alergologie & Imunologie clinica

Dr. Elena Violeta Mădălan - medic specialist Alergologie & Imunologie clinică

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

26.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Elena Andreea Stan - medic specialist Alergologie & Imunologie clinică

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri15:00 - 20:00
Sâmbătă09:00 - 12:00

01.12 - 31.12 = nu are program.

Boli infecţioase & tropicale

Prof. Dr. Petre Calistru - medic primar Boli infecţioase; competenţă Boli tropicale; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri07.12, 21.12 = 09:00 - 11:30.
Joi-
Vineri-

Prof. Dr. Emanoil Ceauşu - medic primar Boli infecţioase; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri16:00 - 20:00

Dr. George Sebastian Gherlan - medic primar Boli infecţioase; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale; asistent universitar

Consultaţii

Luni13:30 - 18:00
Marţi11:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 15:00 ; 17:00 - 20:00
Joi13:30 - 17:00
Vineri11:00 - 14:00

02.12, 07.12 = nu are program.

Elastografie hepatica, ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni11:00 - 13:30
Marţi14:00 - 17:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi11:00 - 13:30
Vineri14:00 - 16:00

02.12, 07.12 = nu are program.

Dr. Mădălina Neaţă - medic specialist Boli infecţioase

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Rodica Rusu - medic primar Boli infecţioase

Luni14:00 - 16:00
Marţi14:00 - 16:00
Miercuri14:00 - 16:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Cardiologie

Dr. Liliana Ştefan - medic primar Cardiologie; competenţă ecografie cardiacă şi ecografie Doppler vascular

Consultaţii

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

19.12 - 21.12 = nu are program.

Ecografie cardiacă

Luni16:00 - 20:00
Marţi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 12:00
Miercuri16:00 - 20:00
Joi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 12:00
Vineri08:00 - 09:30 ; 10:30 - 12:00

19.12 - 21.12 = nu are program.

Dr. Eliza Acatrinei - medic specialist Cardiologie; medic primar Medicină internă; competenţă ecografie cardiacă; şef Compartiment Cardiologie; doctorand

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie cardiacă

Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Ramona Bică - medic specialist Cardiologie; competenţă ecografie cardiacă

Consultaţii

Luni09:30 - 15:30
Marţi09:30 - 12:30 ; 13:30 - 15:30
Miercuri09:30 - 15:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri09:30 - 12:30 ; 13:30 - 15:00

Ecografie cardiacă

Luni10:00 - 14:00
Marţi12:00 - 15:30
Miercuri10:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri12:00 - 15:30

Dr. Angelica Nour-Dincă - medic specialist Cardiologie; medic primar Medicină internă; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00

02.12 = nu are program.

ECG de efort

  • Doar cu recomandare scrisa de la medicul specialist cardiolog.
  • Este necesara prezentarea unei ecografii cardiace de data recenta.
Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Arteriograf Tensiomed

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Chirurgie

Chirurgie generală

Dr. Alexandru Bumbac - medic primar Chirurgie generală; şef Compartiment Specialităţi chirurgicale

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 15:30
Miercuri08:00 - 15:30
Joi08:00 - 15:30
Vineri08:00 - 15:00

Dr. Horia Stoicescu - medic specialist Chirurgie generală; doctor in stiinte medicale

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Manuela Iancu - medic specialist Chirurgie generală

Luni11:00 - 18:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Anna-Maria Tănase - medic primar Chirurgie generală; competenţă Chirurgie laparoscopică

Consultaţii / Ecografie generală (abdomen, pelvis)

Luni17:30 - 20:00
Marţi-
Miercuri-
Joi17:30 - 20:00
Vineri-
Sâmbătă09:00 - 12:00

Conf. Univ. Dr. Laurenţiu Beluşică - medic primar Chirurgie generală; conferenţiar universitar; doctor în ştiinţe medicale; competenţă chirurgie laparoscopica

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi08:00 - 10:00
Vineri-

Dr. Dumitru Cristinel Bădiu - medic primar Chirurgie generală; competenţă chirurgie laparoscopică; competenţă chirurgie oncologică; doctor în ştiinţe medicale; asistent universitar

Luni-
Marţi14:00 - 16:00
Miercuri-
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Dr. Răzvan-Gabriel Borcan - medic primar Chirurgie generală; competenţă chirurgie laparoscopică; asistent universitar

Luni-
Marţi15:30 - 18:00
Miercuri-
Joi-
Vineri15:30 - 18:00

02.12, 30.12 = nu are program.

Chirurgie oftalmologică

Dr. Aida Geamănu - medic primar Oftalmologie; doctor în ştiinţe medicale

10.12, 24.12 = 12:00 - 14:00.

Dr. Ovidiu Muşat - medic primar Oftalmologie; competenţă angiografie retiniană, echografie oculoorbitară

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi17:30 - 20:00
Vineri15:00 - 20:00
Sâmbătă10:30 - 14:00

02.12 = nu are program.

Chirurgie oncologica

Dr. Cezar Stroescu - medic primar Chirurgie oncologică

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi16:30 - 19:00
Vineri-

Dr. Gabriel Gogescu - medic primar Chirurgie oncologică (gineco-oncologie)

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi12:00 - 14:00
Vineri-

Chirurgie O.R.L.

Prof. Dr. Codruţ Sarafoleanu - medic primar O.R.L.

Luni-
Marţi-
Miercuri12:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Conf. Dr. Claudiu Manea - medic primar O.R.L; doctor în ştiinţe medicale; conferenţiar universitar

Luni-
Marţi-
Miercuri12:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

Dr. Daniela Mischie - medic primar O.R.L.; competenţă chirurgie endoscopică O.R.L; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă10:30 - 12:30

24.12 = nu are program.

Chirurgie pediatrica

Dr. Viorel Danilă - medic primar Chirurgie pediatrică

Luni14:00 - 15:00
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Chirurgie plastică, estetică & reparatorie

Dr. Ana-Luminiţa Bănacu - medic primar Chirurgie plastică & reparatorie

Luni17:00 - 19:00
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă08:30 - 10:30

Dr. Patrick Semionov - medic specialist Chirurgie plastică

Luni-
Marţi18:30 - 20:00
Miercuri18:30 - 20:00
Joi-
Vineri18:30 - 20:00

Chirurgie toracică

Dr. Adrian Istrate - medic specialist Chirurgie toracică

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Chirurgie vasculară

Prof. Dr. Mircea Emil Pătruţ - medic primar Chirurgie cardiovasculară; medic primar Chirurgie generală; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi09:00 - 10:30
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Flebologie

Dr. Alexandru Bumbac - medic primar Chirurgie generală; şef Compartiment Specialităţi chirurgicale

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Horia Stoicescu - medic specialist Chirurgie generală; doctor în ştiinţe medicale

Luni08:00 - 11:00
Marţi08:00 - 11:00
Miercuri08:00 - 11:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 11:00

Prof. Dr. Mircea Emil Pătruţ - medic primar Chirurgie cardiovasculară; medic primar Chirurgie generală; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi09:00 - 10:30
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Dermatologie & Venerologie

Dr. Gabriela Florescu - medic primar Dermatologie & Venerologie

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Alina Crişan - medic specialist Dermatologie & Venerologie; doctor în ştiinţe medicale

Luni15:00 - 20:00
Marţi09:00 - 13:30
Miercuri15:00 - 20:00
Joi09:00 - 13:30
Vineri15:00 - 20:00

21.12, 27.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Lavinia Clonţia - medic specialist Dermatologie; studii complementare : dermato-cosmetologie, dermatoscopie, LASER dermatologic

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

02.12, 27.12 - 31.12 = nu are program.

Prof. Dr. Oana Coman - medic primar Dermatologie & Venerologie; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi12:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri11:00 - 12:00

02.12 = nu are program.

Dr. Ioana Silvia Simian - medic specialist Dermatologie & Venerologie

Luni-
Marţi08:00 - 11:00
Miercuri-
Joi10:00 - 12:00
Vineri-
Sambata09:00 - 14:00

Diabet, nutriţie & boli metabolice

Dr. Raluca Sanda Vişan - medic primar Diabet, nutriţie & boli metabolice

Luni08:30 - 10:00 ; 15:00 - 18:30
Marţi08:45 - 10:15 ; 15:00 - 18:30
Miercuri15:00 - 18:30
Joi08:45 - 10:15 ; 15:00 - 18:30
Vineri08:30 - 10:00 ; 15:00 - 18:30

02.12 = nu are program.

Dr. Marilena Constantin - medic specialist Diabet, nutriţie & boli metabolice; medic primar Medicină generala

Luni09:00 - 12:30 ; 15:00 - 20:00
Marţi09:00 - 12:30 ; 15:00 - 20:00
Miercuri09:00 - 12:30 ; 15:00 - 20:00
Joi09:00 - 12:30 ; 15:00 - 20:00
Vineri09:00 - 12:30 ; 15:00 - 20:00
Sâmbătă08:30 - 12:30
Duminică10:30 - 14:30

Endocrinologie

Dr. Cristina Daniela Ene - medic specialist Endocrinologie, competenţă ecografie tiroidă

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri09:30 - 14:00 ; 15:00 - 18:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

28.12 - 31.12 = nu are program.

Ecografie tiroidă

Luni08:00 - 11:00
Marţi10:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 09:30 ; 15:00 - 17:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 10:00

28.12 - 31.12 = nu are program.

Epidemiologie imunizări vaccinuri

Dr. Tatiana Carata-Dejoianu - medic specialist Epidemiologie

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Gastroenterologie

Dr. Horaţiu Teodorescu - medic primar Gastroenterologie; doctor în ştiinţe medicale; şef Compartiment Gastroenterologie

Consultaţii

Luni08:00 - 13:30
Marţi08:00 - 10:00
Miercuri08:00 - 13:30 ; 14:30 - 16:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 09:00 ; 12:00 - 14:00

02.12 = nu are program.

Endoscopie

Luni08:30 - 14:00
Marţi-
Miercuri08:30 - 14:00
Joi-
Vineri-

02.12 = nu are program.

Colonoscopie

Luni-
Marţi10:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri09:00 - 12:00

02.12 = nu are program.

Dr. Cristina Ghiaţă - medic specialist Gastroenterologie; competenţă ecografie generală

Consultaţii

Luni12:00 - 14:00
Marţi11:00 - 12:00
Miercuri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00
Joi09:00 - 11:00 ; 13:00 - 15:00
Vineri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00

05.12 - 08.12 = nu are program.

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni11:00 - 12:00
Marti12:00 - 14:00
Miercuri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00
Joi08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00 ; 15:00 - 16:00
Vineri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00

05.12 - 08.12 = nu are program.

Dr. Mărioara Casian - medic specialist Gastroenterologie; competenţă endoscopie digestivă diagnostică; competenţă ecografie generală

Consultaţii

Luni08:00 - 12:00
Marţi12:00 - 17:00
Miercuri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 15:00
Joi08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00
Vineri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00

01.12 - 04.12 = nu are program.

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni12:00 - 14:00
Marţi11:00 - 12:00 ; 14:00 - 17:00
Miercuri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00 ; 15:00 - 16:00
Joi09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00
Vineri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00

01.12 - 04.12 = nu are program.

Dr. Irina Ungureanu - medic specialist Gastroenterologie; medic primar Medicină internă

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Andreea Cazan - medic specialist Gastroenterologie

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi17:00 - 20:00
Vineri17:00 - 20:00

Ginecologie & Obstetrica

Dr. Claudia Daniela Ştefănescu - medic primar Ginecologie & Obstetrică; competenţă colposcopie şi citodiagnostic, ultrasonografie obstetricală şi ginecologică; doctor în ştiinţe medicale

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 20:00
Vineri08:00 - 15:00

Ecografie (endovaginală, de sarcină, monitorizare ovulaţie)

Luni16:00 - 20:00
Marţi16:00 - 20:00
Miercuri10:00 - 14:00
Joi16:00 - 20:00
Vineri13:00 - 15:00

Dr. Aliona Chiriţă - medic specialist Ginecologie & Obstetrică; competenţă ecografie endovaginală

Consultaţii / Ecografie (endovaginală, de sarcină, monitorizare ovulaţie)

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri13:00 - 20:00

Dr. Elena Borza - medic primar Ginecologie & Obstetrică

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 19:00
Joi17:00 - 20:00
Vineri-

Medicina generala

Dr. Marilena Constantin - medic primar Medicină generală; medic specialist Diabet, nutriţie & boli metabolice

Luni15:00 - 20:00
Marţi15:00 - 20:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi15:00 - 20:00
Vineri15:00 - 20:00
Sâmbătă08:30 - 12:30
Duminică10:30 - 14:30

Dr. Anca Maria Cernea - medic specialist Medicină generală

Luni14:30 - 20:00
Marţi14:30 - 20:00
Miercuri-
Joi08:00 - 14:00
Vineri-

Dr. Tatiana Carata-Dejoianu - medic specialist Medicină generală adulţi

Luni08:00 - 15:00
Marţi08:00 - 15:00
Miercuri08:00 - 15:00
Joi08:00 - 15:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Viorica Ivanciu - medic Medicină generală

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Medicina internă

Prof. dr. Daniela Bartos - medic primar Boli interne; medic specialist Cardiologie; medic specialist Sănătate publică; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi16:00 - 18:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Dr. Magdalena Zidu - medic primar Medicină internă; medic specialist Reumatologie; competenţă ecografie generală si aparat locomotor; sef Compartiment Medicină internă

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi13:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 13:00 ; 14:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:30 ; 18:30 - 20
Miercuri08:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletală) şi de părţi moi (muşchi, articulaţii, tendoane)

Luni09:00 - 10:00
Marţi18:30 - 20:00
Miercuri-
Joi09:00 - 10:00
Vineri10:00 - 12:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Eliza Acatrinei - medic primar Medicină internă, medic specialist Cardiologie; competenţă ecografie cardiacă; şef Compartiment Cardiologie; doctorand

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie cardiacă

Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Irina Ungureanu - medic primar Medicină internă; medic specialist Gastroenterologie

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:00 - 20:00

Prof. Dr. Coman Tănăsescu - medic primar Medicină internă; medic primar Reumatologie; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Angelica Nour-Dincă - medic primar Medicină internă; medic specialist Cardiologie; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00

02.12 = nu are program.

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00

02.12 = nu are program.

Dr. Marta Albulescu - medic primar Medicină internă

Luni-
Marţi08:00 - 13:30
Miercuri14:00 - 18:00
Joi08:00 - 13:30
Vineri-

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Medicină internă; medic specialist Reumatologie; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Consultaţii

Luni-
Marţi-
Miercuri16:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Luni-
Marţi-
Miercuri18:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletală)

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Paul Mâinea - medic primar Medicină internă; doctor în ştiinţe medicale

Luni10:00 - 15:30
Marţi10:00 - 15:30
Miercuri14:00 - 20:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri10:00 - 15:30
Sâmbătă09:00 - 12:00

Nefrologie

Dr. Livia Stoica - medic primar Nefrologie

Luni14:30 - 15:30
Marţi14:30 - 15:30
Miercuri14:30 - 15:30
Joi14:30 - 15:30
Vineri14:30 - 15:30

Dr. Loredana Lazariuc - medic specialist Nefrologie

Luni16:00 - 20:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri-
Joi14:00 - 19:00
Vineri-

Neurologie adulti

Dr. Ioan Păunescu - medic primar Neurologie

Luni-
Marţi-
Miercuri11:00 - 14:00
Joi-
Vineri11:00 - 14:00

Dr. Mihnea Pastia - medic primar Neurologie

Luni-
Marţi15:00 - 18:30
Miercuri-
Joi15:00 - 18:30
Vineri-

Neurochirurgie

Prof. Univ. Dr. Danil Adam - medic primar Neurochirurgie

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi15:00 - 17:00
Vineri-

Oftalmologie

Dr. Raluca Ungureanu - medic primar Oftalmologie

Luni08:30 - 14:30
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:30 - 14:30
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:30 - 14:00

Dr. Corina-Ioana Avram - medic specialist Oftalmologie

Luni14:30 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri14:30 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri14:30 - 20:00

Dr. Elena Livia Popescu - medic primar Oftalmologie

Luni15:30 - 18:00
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă09:00 - 12:00

01.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Aida Geamănu - medic primar Oftalmologie; doctor în ştiinţe medicale

10.12, 24.12 = 12:00 - 14:00.

Dr. Ovidiu Muşat - medic primar Oftalmologie; competenţă angiografie retiniană, echografie oculoorbitară

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi17:30 - 20:00
Vineri15:00 - 20:00
Sâmbătă10:30 - 14:00

02.12 = nu are program.

Dr. Corina Cristina Cernat - medic specialist Oftalmologie

Luni16:00 - 20:00
Marţi16:00 - 20:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Oncologie

Prof. Dr. Ion Bălănescu - medic primar Oncologie generala, ginecologie oncologica si chimioterapie, medic titular al Academiei de Stiinte Medicale

Pentru informatii in legatura cu programul Prof. Dr. Ion Bălănescu, va rugam sa contactati Centrul.

Ortopedie & Traumatologie

Dr. Laura Liliana Florescu - medic primar Ortopedie & Traumatologie

Luni14:30 - 19:00
Marţi09:00 - 11:30
Miercuri-
Joi09:00 - 11:30
Vineri-

01.12 - 15.12 = nu are program.

Prof. Dr. Dumitru Stănculescu - medic primar Ortopedie & Traumatologie

Luni-
Marţi14:30 - 17:00
Miercuri15:00 - 17:00
Joi-
Vineri-

Dr. Marius Stănescu - medic primar Ortopedie & Traumatologie; competenţă Chirurgia artroscopică; doctor în ştiinţe medicale

09.12 = 16:00 - 20:00

Dr. Gheorghe Pavelescu - medic primar Ortopedie & Traumatologie; competenţă chirurgie spinală; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri08:00 - 13:00
Joi12:00 - 15:00
Vineri08:00 - 13:00

Dr. Ioan Marian Fodor - medic primar Ortopedie pediatrică

19.12 = 17:30 - 18:00

O.R.L. Otorinolaringologie

Dr. Larisa Boacă - medic primar O.R.L.

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri09.12, 23.12 = 08:00 - 14:00
02.12, 16.12, 30.12 = 14:00 - 20:00

27.12 = nu are program.

Dr. Feţeanu Cătălina - medic primar O.R.L., competenţă LASER O.R.L.

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri02.12, 16.12, 30.12 = 08:00 - 14:00
09.12, 23.12 = 14:30 - 20:00

Dr. Ramona Ungureanu - medic specialist O.R.L.; supraspecializare Foniatrie; competenţe O.R.L. : LASER, endoscopie; doctor în ştiinţe medicale

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Daniela Mischie - medic primar O.R.L; competenţă Chirurgie endoscopică O.R.L; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă10:30 - 12:30

24.12 = nu are program.

Pediatrie

Dr. Adela Brînzan - medic primar Pediatrie

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri02.12, 16.12, 30.12 = 08:00 - 14:00
09.12, 23.12 = 14:00 - 20:00

Dr. Daniela Popescu - medic primar Pediatrie

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri09.12, 23.12 = 08:00 - 14:00
02.12, 16.12, 30.12 = 14:00 - 20:00

Dr. Rodica Rusu - medic primar Boli infecţioase

Luni14:00 - 16:00
Marţi14:00 - 16:00
Miercuri14:00 - 16:00
Joi14:00 - 16:00
Vineri14:00 - 16:00

Pneumologie

Dr. Luminiţa Ambert - medic primar Pneumologie

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi14:30 - 16:30
Vineri-

29.12 = nu are program.

Dr. Daniela Mocănescu - medic primar Pneumologie

Luni-
Marţi-
Miercuri14:30 - 16:30
Joi-
Vineri-

Psihiatrie

Dr. Elena Călinescu - medic specialist Psihiatrie; doctor în ştiinţe medicale; şef Compartiment Neurologie

Luni14:00 - 20:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

12.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Cristina Dogaru - medic primar Psihiatrie

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

12.12, 19.12 = 14:00 - 20:00.

Dr. Doina Constantinescu - medic primar Psihiatrie

Luni-
Marţi-
Miercuri15:30 - 17:00
Joi-
Vineri-

Psihologie

Cornelia Haidar - psiholog clinician, psiholog Psihologia muncii, psihoterapeut

Luni14:00 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri02.12, 16.12, 30.12 = 08:00 - 14:00
09.12, 23.12 = 14:00 - 20:00

Eugenia Fedorovici - psiholog clinician in supervizare

Luni-
Marţi10:00 - 21:00
Miercuri14:00 - 21:00
Joi10:00 - 21:00
Vineri-

Andreea Fifială - psiholog Psihologia muncii & organizaţională; psiholog clinician

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri09.12, 23.12 = 08:00 - 14:00
02.12, 16.12, 30.12 = 14:00 - 20:00

Psihoterapie copii si adulti

Cornelia Haidar - psiholog clinician, psiholog Psihologia muncii, psihoterapeut

Luni14:00 - 20:00
Marţi-
Miercuri14:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Reumatologie

Prof. Dr. Coman Tănăsescu - medic primar Reumatologie, medic primar Medicină internă; doctor în ştiinţe medicale

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Magdalena Zidu - medic specialist Reumatologie, medic primar Medicină internă; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Luni08:00 - 14:00
Marţi13:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 13:00 ; 14:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Reumatologie; medic specialist Medicină internă; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Luni-
Marţi-
Miercuri16:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Stomatologie - Clinica de Ortodontie & estetica dento-faciala Dr. Anca Oltean

Dr. Anca Oltean - Medic Dentist primar in specialitatea Ortodontie si Ortopedie dento-faciala

Luni-
Marţi12:00 - 20:00
Miercuri08:30 - 12:30
Joi13:30 - 20:00
Vineri-

Stomatologie - Clinica Stomatologica Dr. Zaharia

Pedodontie & Odontoterapie
   Dr. Sofia Zaharia - medic specialist Stomatologie generală

Luni09:00 - 19:00
Marţi-
Miercuri14:00 - 19:00
Joi-
Vineri17:00 - 19:00

Endodontie
Contactati Clinica Stomatologica Dr. Zaharia la nr. de telefon : 0737 89.66.88 si 021 317.95.03 int. 215.

Protetica dentara
   Dr. Stătescu Eveline - medic specialist Protetica dentara

Luni-
Marţi09:00 - 13:00
Miercuri-
Joi14:00 - 19:00
Vineri-

Chirurgie orala & Implantologie
   Dr. Camelia Morteanu - medic specialist Chirurgie orala si maxilo-faciala

Luni-
Marţi14:00 - 19:00
Miercuri-
Joi09:00 - 14:00
Vineri-

Stomatologie - Cabinet Medical Individual Dr. Petronela Macovei

Dr. Petronela Macovei - medic dentist

Luni13:00 - 20:00
Marţi10:00 - 16:00
Miercuri13:00 - 20:00
Joi10:00 - 16:00
Vineri10:00 - 16:00

Urologie & Andrologie

Dr. Radu-Ioan Vărşăndan - medic specialist Urologie & Andrologie

Consultaţii

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00

Ecografie urologică

Luni08:00 - 11:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 11:00

Dr. Seyed Aghamiri - medic primar Urologie & Andrologie; doctor în ştiinţe medicale, şef Compartiment Specialităţi chirurgicale

Consultaţii / Ecografie urologică

Luni09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Marţi08:30 - 13:30
Miercuri09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Joi09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Vineri09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00

Imagistică medicală

Ecografie

Ecografie generală (abdomen / pelvis)

Urgenţe ecografie generală : Luni, Marti, Vineri 08:00 - 09:00

Dr. Magdalena Zidu - medic primar Medicină internă; medic specialisr Reumatologie; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor; şef Compartiment Medicină internă

Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:30 ; 18:30 - 20
Miercuri08:00 - 10:00 ; 14:00 - 16:00
Joi09:00 - 15:00
Vineri09:00 - 15:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. George Gherlan - medic primar Boli infecţioase; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale; asistent universitar

Luni11:00 - 13:30
Marţi14:00 - 17:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi11:00 - 13:30
Vineri14:00 - 16:00

02.12, 07.12 = nu are program.

Dr. Cristina Ghiaţă - medic specialist Gastroenterologie; competenţă ecografie generală

Luni11:00 - 12:00
Marti12:00 - 14:00
Miercuri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00
Joi08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00 ; 15:00 - 16:00
Vineri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00

05.12 - 08.12 = nu are program.

Dr. Mărioara Casian - medic specialist Gastroenterologie; competenţă ecografie generală

Luni12:00 - 14:00
Marţi11:00 - 12:00 ; 14:00 - 17:00
Miercuri08:00 - 09:00 ; 11:00 - 13:00 ; 15:00 - 16:00
Joi09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00
Vineri09:00 - 11:00 ; 13:00 - 14:00

01.12 - 04.12 = nu are program.

Dr. Mihai Mavru - medic primar Chirurg

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi16:00 - 19:00
Vineri-

Dr. Angelica Nour-Dincă - medic primar Medicină internă; medic specialist Cardiologie; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00 ; 16:00 - 19:00

02.12 = nu are program.

Dr. Geta Vancea - medic primar Boli infectioase

Luni-
Marţi-
Miercuri16:00 - 18:00
Joi-
Vineri-

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Medicină internă; medic specialist Reumatologie; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Luni-
Marţi-
Miercuri18:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Dr. Viorica Creţu - medic primar Pediatrie; doctor în ştiinţe medicale

Luni10:00 - 12:00
Marţi08:00 - 12:00
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Serviciul acordat doar copiilor între 0 - 18 ani.

Dr. Anna-Maria Tănase - medic primar Chirurgie generală; competenţă ecografie generală; competenţă Chirurgie laparoscopică

Luni17:30 - 20:00
Marţi-
Miercuri-
Joi18:00 - 20:00
Vineri-
Sâmbătă09:00 - 12:00

Ecografie cardiacă

Dr. Eliza Acatrinei - medic primar Medicină internă; medic specialist Cardiologie; competenţă Ecografie cardiacă; doctorand; şef Compartiment Cardiologie

Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00
Miercuri13:00 - 14:00
Joi14:00 - 14:30 ; 16:30 - 18:30
Vineri13:00 - 14:00

Dr. Liliana Ştefan - medic primar Cardiologie; competenţă ecografie cardiacă şi ecografie Doppler vascular

Luni16:00 - 20:00
Marţi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Miercuri16:00 - 20:00
Joi08:00 - 09:30 ; 10:30 - 13:30
Vineri08:00 - 09:30 ; 10:30 - 11:00

19.12 - 21.12 = nu are program.

Dr. Ramona Bică - medic primar Cardiologie; competenţă ecografie cardiacă

Luni10:00 - 14:00
Marţi12:00 - 15:30
Miercuri10:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri12:00 - 15:30

Ecografie ginecologică (endovaginală, de sarcină, monitorizare ovulaţie)

Dr. Claudia Daniela Ştefănescu - medic primar Ginecologie & Obstetrică; competenţă colposcopie şi citodiagnostic, ultrasonografie obstetricală şi ginecologică; doctor în ştiinţe medicale

Luni16:00 - 20:00
Marţi16:00 - 20:00
Miercuri10:00 - 14:00
Joi16:00 - 20:00
Vineri13:00 - 15:00

Dr. Aliona Chiriţă - medic specialist Ginecologie & Obstetrică; competenţă ecografie endovaginală

Luni08:00 - 14:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri13:00 - 20:00

Ecografie mamară

Dr. Aida Mihailovici - medic specialist Radiologie - Imagistică medicală

Luni12:00 - 17:00
Marţi13:30 - 18:00
Miercuri11:00 - 14:30
Joi13:30 - 18:00
Vineri11:00 - 16:00

Ecografie tiroidă

Dr. Cristina Daniela Ene - medic specialist Endocrinologie, competenţă ecografie tiroidă

Luni08:00 - 11:00
Marţi10:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 09:30 ; 15:00 - 17:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 10:00

28.12 - 31.12 = nu are program.

Ecografie vasculară, Doppler

Dr. Marinela Circa – medic primar Cardiologie, competenţă ecografie Doppler vascular

Luni15:00 – 19:00
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-

Ecografie urologică

Dr. Radu-Ioan Vărşăndan - medic specialist Urologie & Andrologie

Luni08:00 - 11:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 11:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 11:00

Dr. Seyed Aghamiri - medic primar Urologie & Andrologie; doctor în ştiinţe medicale, şef Compartiment Specialităţi chirurgicale

Luni09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Marţi08:30 - 13:30
Miercuri09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Joi09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00
Vineri09:00 - 11:00 ; 15:00 - 20:00

Ecografie aparat locomotor (musculoscheletală)

Dr. Magdalena Zidu - medic primar Medicină internă; medic specialist Reumatologie; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor; şef Compartiment Medicină internă

Luni09:00 - 10:00
Marţi18:30 - 20:00
Miercuri-
Joi09:00 - 10:00
Vineri10:00 - 12:00

02.12, 26.12 - 31.12 = nu are program.

Dr. Daniela Nicoleta Popescu - medic specialist Medicină internă; medic specialist Reumatologie; competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Luni-
Marţi-
Miercuri17:00 - 20:00
Joi-
Vineri-

Elastografie hepatică

Dr. George Gherlan - medic primar Boli infecţioase; competenţă ecografie generală; doctor în ştiinţe medicale; asistent universitar

Luni11:00 - 13:30
Marţi14:00 - 17:00
Miercuri15:00 - 20:00
Joi11:00 - 13:30
Vineri14:00 - 16:00

02.12, 07.12 = nu are program.

Radiologie digitală

Luni07:00 - 19:00
Marţi07:00 - 19:00
Miercuri07:00 - 19:00
Joi07:00 - 19:00
Vineri07:00 - 19:00

Mamografie digitală

Luni08:00 - 19:00
Marţi08:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 19:00
Joi08:00 - 19:00
Vineri08:00 - 19:00

Endoscopie

Dr. Horaţiu Teodorescu - medic primar Gastroenterologie; doctor în ştiinţe medicale; şef Compartiment Gastroenterologie

Luni08:00 - 14:00
Marţi-
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-

02.12 = nu are program.

Colonoscopie

Dr. Horaţiu Teodorescu - medic primar Gastroenterologie; doctor în ştiinţe medicale; şef Compartiment Gastroenterologie

Luni-
Marţi10:00 - 14:00
Miercuri-
Joi-
Vineri09:00 - 12:00

02.12 = nu are program.

RMN / CT

Dr. Mihaly Enyedi - medic specialist Radiologie - Imagistică medicală, şef lucrări Disciplina Anatomie, medic coordonator Compartiment imagistică

Luni08:00 - 13:30
Marţi08:00 - 13:30
Miercuri-
Joi14:30 - 20:00
Vineri08:00 - 13:30
Sâmbătă08:00 - 14:00

Prof. Dr. Ioana Lupescu - medic primar Radiologie - Imagistică medicală, profesor universitar Disciplina Radiologie - Imagistică

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri14:30 - 20:00
Sâmbătă-

Dr. Mihai Lesaru - medic primar Radiologie - Imagistica medicala, sef lucrări Disciplina Radiologie

Luni14:00 - 20:00
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă-

Dr. Razvan Capşa - medic primar Radiologie - Imagistică medicală, şef lucrări Disciplina Radiologie

Luni-
Marţi14:30 - 20:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi-
Vineri-
Sâmbătă-

Dr. Andreea Marinescu - medic primar Radiologie - Imagistică medicală, asistent universitar Disciplina Radiologie - Imagistică

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi08:00 - 14:00
Vineri-
Sâmbătă-

Dr. Sorin Constantinescu - medic specialist Radiologie - Imagistică medicală

Luni08:00 - 14:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri08:00 - 14:00
Joi08:00 - 14:00
Vineri08:00 - 14:00
Sâmbătă08:00 - 14:00

Tomografie computerizată

Luni08:00 - 20:00
Marţi08:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 20:00
Joi08:00 - 20:00
Vineri08:00 - 20:00
Sâmbătă08:00 - 14:00

Osteodensitometrie

Luni08:00 - 19:00
Marţi08:00 - 19:00
Miercuri08:00 - 19:00
Joi08:00 - 19:00
Vineri08:00 - 19:00

Fizio-kinetoterapie, Terapii complementare, Fitness, Gimnastică de întreţinere, Saună

Kinetoterapie & Gimnastică de recuperare

Fizio / kinetoterapeut : Sâmbătă = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigura prin rotatie, cu programare.


Dr. Mariana Stan - medic primar Recuperare, Medicină fizică şi Balneologie; medic specialist Medicina culturii fizice şi Balneofizioterapie; competenţă Acupunctură; doctor în ştiinţe medicale

Luni14:00 - 20:00
Marţi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 16:00
Joi14:00 - 20:00
Vineri14:00 - 20:00

Dr. Gabriela Matache - medic specialist Balneologie

Luni-
Marţi-
Miercuri-
Joi-
Vineri-
Sâmbătă10:00 - 12:30

Mădălina Radu Tănase - fizio-kinetoterapeut

Luni14:00 - 21:00
Marţi07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Andrei Cristea - kinetoterapeut

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Iuliana Nicoleta Zamfirache - fizio-kinetoterapeut

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Electroterapie recuperatorie

Mădălina Radu Tănase - fizio-kinetoterapeut

Luni14:00 - 21:00
Marţi07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00
Sâmbătă08:00 - 13:00

Iuliana Nicoleta Zamfirache - fizio-kinetoterapeut

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Fitness Gimnastică de întreţinere

Sâmbătă = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigură prin rotaţie, cu programare.


Alina Niculae - profesor de Cultură fizică, coordonator Departament Cultură fizică şi Recuperare medicală

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Florin Badea - profesor Sport

Luni14:00 - 21:00
Marţi07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Masaj & Reflexoterapie

Sâmbătă = 08:00 - 13:00. Serviciul se asigură prin rotaţie, cu programare.


Mariana Mihalache - maseur

Luni14:00 - 21:00
Marţi07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Mihai Manolache - maseur

Luni14:00 - 21:00
Marţi07:30 - 13:30
Miercuri14:00 - 21:00
Joi07:30 - 13:30
Vineri14:00 - 21:00

Corvin-Georgian Mihăilă - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Delia Lăpădătoni - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Loredana Cristescu - maseur

Luni07:30 - 14:00
Marţi13:30 - 21:00
Miercuri07:30 - 14:00
Joi13:30 - 21:00
Vineri07:30 - 14:00

Saună

Luni08:00 - 20:00
Marţi08:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 20:00
Joi08:00 - 20:00
Vineri08:00 - 20:00
Sâmbătă08:00 - 12:00*

* cu programare.