Orar servicii medicale pe specialităţi, luna Iunie

Informaţii despre structura paginii şi modul de accesare a datelor.
Fiecare specialitate medicală este titlu de nivel 2. Numele fiecărui medic sau specialist dintr-o specialitate medicală este buton şi poate fi apăsat. Prin apăsare, tasta SPAŢIU sau tasta ENTER, se poate accesa secţiunea care conţine orarul medicului sau specialistului respectiv. Cititorul dumneavoastră de ecran vă va informa despre starea secţiunii respective, "extinsă sau "redusă". Recomandare : căutaţi între titlurile de nivel 2 specialitatea medicală de care aveţi nevoie şi apoi accesaţi programul medicilor din specialitatea respectivă.


Orarul medicilor şi specialiştilor Centrului poate suferi modificări neplanificate. De aceea vă rugăm să contactaţi Centrul nostru pentru detalii suplimentare.
Vă mulţumim.



Analize de laborator

Cabinetul de recoltări pentru analize se află la parterul clădirii Spitalului General. Personalul Centrului vă va îndruma către acest cabinet.

Programul Laboratorului
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri07:00 - 19:00
Sâmbătă07:00 - 11:00
Duminică07:00 - 10:00
Programul special al Laboratorului, pentru recoltare probe de sânge
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri07:00 - 17:00
Sâmbătă07:00 - 11:00
Duminică07:00 - 10:00
Atenţionare !

În funcţie de volumul de lucru, programul poate suferi modificări. Vă rugăm să verificaţi telefonic programul de recoltare în zilele de Sâmbătă şi Duminică.

Atenţionare !

În atenţia beneficiarilor de servicii decontate de Casa de Asigurări de Sănătate :
Programul Laboratorului în cadrul contractului cu C.A.S. este de Luni până Vineri. În zilele de Sâmbătă, Duminică şi Sărbători legale nu este program.

Atenţionare !

Programul de eliberare a rezultatelor analizelor uzuale de laborator (hematologie, biochimie) :

  • pentru analizele recoltate până în ora 14:00, rezultate se eliberează în aceeaşi zi, după ora 18:00
  • pentru analizele recoltate după ora 14:00, rezultate se eliberează a doua zi, după ora 10:00
  • pentru analizele recoltate Vineri după ora 14:00 sau Sâmbăta şi Duminnica, rezultate se eliberează Luni, după ora 16:00

Alergologie şi Imunologie clinică

Dr. Elena Violeta Mădălan, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Boli infecţioase şi tropicale

Prof. Dr. Petre Calistru, medic primar, doctor în ştiinţe medicale, competenţă Boli tropicale

Pentru informaţii în legătură cu programul Prof. Dr. Petre Calistru, vă rugăm să contactaţi Centrul nostru la numărul de telefon 021 317.95.03 sau să trimiteţi un e-mail la adresa centru [at] cdt-babes.ro.

Dr. Mădălina Neaţă, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Cardiologie

Dr. Liliana Ştefan, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni13:30 - 19:30
Marţi, Miercuri, Joi şi Vineri08:00 - 14:00
Program ecografie cardiacă
ZiuaIntervalul orar
Luni13:30 - 19:30
Marţi, Miercuri, Joi şi Vineri08:00 - 14:00
Atenţionare !

În perioada 15 iunie - 16 iunie, Dr. Liliana Ştefan nu are program.

Dr. Angelica Nour-Dincă, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri, Joi şi Vineri09:00 - 14:00
Marţi09:00 - 14:00 şi 16:00 - 19:00

Electrocardiogramă de efort

Program electrocardiogramă de efort (ECG)
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00
Atenţionare !

ECG de efort se face doar cu recomandare scrisa de la medicul specialist cardiolog. Este necesara prezentarea unei ecografii cardiace de data recenta. Pacienţii trebuie să ia tratamentul pentru tensiune înainte de efectuarea investigaţiei, să nu ia medicamente beta-blocante, să mănânce înainte de efectuarea testului.

Arteriograf Tensiomed

Program Arteriograf Tensiomed
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Chirurgie generală

Dr. Sorin Şoşoiu - medic primar, competenţă chirurgie laparoscopică, şef Compartiment Specialităţi chirurgicale

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri12:00 - 14:00

Dr. Alexandru Bumbac, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 14:00
Marţi, Miercuri şi Joi08:00 - 15:30
Vineri08:00 - 15:00

Dr. Victor Florescu, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi15:00 - 19:00

Dr. Elvira Dogaru, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri şi Vineri08:00 - 14:00
Marţi şi Joi12:00 - 16:00

Dr. Horia Stoicescu, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Joi14:30 - 16:30

Dr. Liviu Drăghici, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi16:00 - 17:00
Joi16:00 - 17:00

Chirurgie oncologică

Dr. Cezar Stroescu, medic primar chirurgie oncologică

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Joi16:30 - 19:30

Chirurgie plastică, estetică şi reparatorie

Dr. Ana-Luminiţa Bănacu, medic primar chirurgie plastică şi reparatorie

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni17:00 - 19:00

Chirurgie vasculară

Prof. Dr. Mircea Emil Pătruţ, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi09:00 - 10:30

Dr. Laura Mălâia, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri şi Vineri08:00 - 14:00
Marţi şi Joi14:00 - 20:00

Flebologie

Dr. Alexandru Bumbac, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Prof. Dr. Mircea Emil Pătruţ, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi09:00 - 10:30

Dr. Laura Mălâia, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri şi Vineri08:00 - 14:00
Marţi şi Joi14:00 - 20:00

Dr. Liviu Drăghici, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi16:00 - 17:00
Joi16:00 - 17:00

Dermatologie şi Venerologie

Dr. Gabriela Florescu, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi şi Joi14:00 - 20:00
Miercuri şi Vineri08:00 - 14:00

Dr. Lavinia Icătoiu, medic specialist Dermatologie; studii complementare : dermato-cosmetologie, dermatoscopie, LASER dermatologic

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi şi Joi08:00 - 14:00
Miercuri şi Vineri14:00 - 20:00

Dr. Ioana Silvia Simian, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi şi Joi08:30 - 12:00
Sâmbătă09:00 - 14:00

Diabet, nutriţie şi boli metabolice

Dr. Raluca Sanda Vişan, medic primar Diabet, Nutriţie şi boli metabolice

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri şi Vineri15:00 - 17:00

Dr. Marilena Constantin, medic specialist Diabet, nutriţie şi boli metabolice, medic primar Medicină generală

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri09:00 - 12:30 şi 15:00 - 20:00
Sâmbătă08:30 - 12:30
Duminică10:30 - 12:00

Endocrinologie

Dr. Cristina Daniela Ene, medic primar

Program consultaţie şi ecografie tiroidă
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00
Program ecografie tiroidă
ZiuaIntervalul orar
Marţi10:00 - 14:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 10:00
Atenţionare !

În perioada 22 iunie - 30 iunie, Dr. Cristina Daniela Ene nu are program.

Epidemiologie imunizări vaccinuri

Dr. Tatiana Carata Dejoianu, medic specialist Epidemiologie, medic specialist Medicină generală, competenţă îngrijiri paliative

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Gastroenterologie

Dr. Mărioara Casian, medic primar, competenţă ecografie generală

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi, Miercuri şi Vineri08:00 - 14:00
Joi14:00 - 20:00
Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 11:00 şi 12:00 - 14:00
Marţi09:00 - 11:00
Joi14:00 - 14:30 şi 15:30 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Irina Ungureanu, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Vineri14:00 - 20:00
Marţi, Miercuri şi Joi08:00 - 14:00

Dr. Larisa-Elena Ursan-Fulger. medic specialist, competenţă ecografie abdominală generală, endoscopie digestivă diagnostică

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Vineri14:00 - 14:30 şi 16:30 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri10:00 - 11:00
Joi10:00 - 12:00
Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Vineri14:00 - 15:30 şi 16:30 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri şi Joi08:00 - 09:00 şi 10:00 - 11:00
Atenţionare !

În perioada 5 iunie - 9 iunie, Dr. Larisa-Elena Ursan-Fulger nu are program.

Dr. Bogdan-Ionuţ Slăvulete - medic specialist, competenţă ecografie abdominală generală, endoscopie digestivă diagnostică

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 13:00
Marţi15:00 - 20:00
Miercuri, Joi şi Vineri08:00 - 14:00
Atenţionare !

În perioada 15 iunie - 16 iunie, Dr. Bogdan-Ionuţ Slăvulete nu are program.

Dr. Daniela Tăbăcelia, medic specialist, competenţă ecografie generală, endoscopie intervenţională

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Joi16:00 - 20:00

Ginecologie şi Obstetrică

Dr. Claudia Daniela Ştefănescu, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie şi ecografie endovaginală, de sarcină, monitorizare ovulaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Dr. Aliona Chiriţă, medic specialist

Program consultaţie şi ecografie endovaginală, de sarcină, monitorizare ovulaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 14:00
Marţi şi Joi14:00 - 20:00
Miercuri08:00 - 17:00
Vineri13:00 - 19:30

Dr. Claudia Ciocoiu, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi şi Miercuri14:00 - 20
Joi şi Vineri08:00 - 14:00

Dr. Gheorghe Berbecar, medic primar, studii complementare : gineco-oncologie

Program consultaţie, ecografie endovaginală, colposcopie
ZiuaIntervalul orar
Marţi08:00 - 11:00
Miercuri14:00 - 17:00

Medicina generală

Dr. Marilena Constantin, medic primar Medicină generală, medic specialist Diabet, nutriţie şi boli metabolice

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri15:00 - 20:00
Sâmbătă08:30 - 12:30
Duminică10:30 - 12:00

Dr. Tatiana Carata Dejoianu, medic specialist Medicină generală adulţi, medic specialist Epidemiologie, competenţă îngrijiri paliative

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Dr. Viorica Ivanciu, medic Medicină generală

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Medicina internă

Dr. Magdalena Zidu, medic primar, competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 14:00 şi 14:30 - 18:00
Marţi13:00 - 19:00
Miercuri şi Joi08:00 - 14:00 şi 14:30 - 16:00
Vineri08:00 - 14:00
Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 10:00, 12:00 - 14:00 şi 14:30 - 18:00
Marţi14:00 - 16:30
Miercuri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 16:00
Joi şi Vineri08:00 - 10:00 ; 12:00 - 14:00
Program ecografie aparat locomotor şi de părţi moi
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 10:00, 12:00 - 14:00 şi 14:30 - 18:00
Marţi14:00 - 15:30
Miercuri08:00 - 10:00 şi 12:00 - 16:00
Joi şi Vineri08:00 - 10:00 şi 12:00 - 14:00

Dr. Irina Ungureanu, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Vineri14:00 - 20:00
Marţi, Miercuri şi Joi08:00 - 14:00

Dr. Angelica Nour-Dincă, medic primar

Program consultaţie şi ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri, Joi şi Vineri09:00 - 14:00
Marţi09:00 - 14:00 şi 16:00 - 19:00

Dr. Paul Mâinea, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi, Miercuri şi Joi14:00 - 20:00
Vineri09:00 - 14:00

Nefrologie

Dr. Lavinia Raluca Ene, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi, Joi şi Vineri08:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00

Neurologie adulţi

Dr. Mihnea Pastia, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi şi Joi15:00 - 18:30

Dr. Ana-Maria Enachi, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
10 iunie, 15 iunie, 19 iunie, 22 iunie, 24 iunie, 29 iunie15:00 - 19:00

Oftalmologie

Dr. Raluca Ungureanu, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri şi Vineri08:30 - 14:30
Marţi şi Joi14:00 - 20:00

Dr. Corina-Ioana Avram, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri14:30 - 20:00
Marţi şi Joi08:00 - 14:00
Vineri5 iunie şi 19 iunie între 08:00 - 14:00.
12 iunie şi 26 iunie între 14:00 - 20:00.

Dr. Gheorghe Pavelescu, medic primar, doctor în ştiinţe medicale, competenţă chirurgie spinală

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Miercuri08:00 - 11:30
Joi12:00 - 15:00
Vineri08:00 - 13:00

ORL Otorinolaringologie

Dr. Larisa Boacă, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Marţi08:00 - 14:00
Miercuri şi Joi14:00 - 20:00
Vineri5 iunie şi 19 iunie între 08:00 - 14:00.
12 iunie şi 26 iunie între 14:00 - 20:00.

Dr. Ramona Ungureanu, medic primar, supraspecializare Foniatrie

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Marţi14:00 - 20:00
Miercuri şi Joi08:00 - 14:00
Vineri12 iunie şi 26 iunie între 08:00 - 14:00.
5 iunie şi 19 iunie între 14:00 - 20:00.

Pediatrie

Dr. Adela Brînzan, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 14:00
Marţi şi Joi14:00 - 20:00
VineriPentru informaţii în legătură cu programul Dr. Adela Brînzan, vă rugăm să contactaţi Centrul nostru la numărul de telefon 021 317.95.03 sau să trimiteţi un e-mail la adresa centru [at] cdt-babes.ro.
Atenţionare !

În perioada 1 iunie - 8 iunie, Dr. Adela Brînzan nu are program.

Dr. Daniela Popescu, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri16:00 - 20:00
Marţi şi Joi09:00 - 13:00
VineriPentru informaţii în legătură cu programul Dr. Daniela Popescu, vă rugăm să contactaţi Centrul nostru la numărul de telefon 021 317.95.03 sau să trimiteţi un e-mail la adresa centru [at] cdt-babes.ro.
Atenţionare !

În perioada 1 iunie - 22 iunie, Dr. Daniela Popescu nu are program.

Dr. Laura Arina Marin, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Pneumologie

Dr. Luminiţa Ambert, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni, Marţi şi Joi08:00 - 11:30 şi 12:00 - 14:00
Miercuri14:00 - 20:00

Dr. Simona Ştefania Bucşa Dobre, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Psihiatrie

Dr. Rodica Cristina Dogaru, medic primar

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri14:00 - 19:00
Marţi şi Joi08:00 - 15:00
Vineri08:00 - 14:00

Psihologie

Cornelia Haidar, psiholog clinician autonom, psiholog Psihologia transporturilor (în supervizare), psiholog Psihologia muncii şi organizaţională (în supervizare), psihoterapeut (în supervizare)

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Psihoterapie

Cornelia Haidar, psiholog clinician autonom, psiholog Psihologia transporturilor (în supervizare), psiholog Psihologia muncii şi organizaţională (în supervizare), psihoterapeut (în supervizare)

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 14:00

Reumatologie

Dr. Magdalena Zidu, medic specialist, competenţă ecografie generala si aparat locomotor

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 14:00 şi 14:30 - 18:00
Marţi13:00 - 19:00
Miercuri şi Joi08:00 - 14:00 şi 14:30 - 16:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Andreea Obreja, medic specialist

Program consultaţie
ZiuaIntervalul orar
Luni11:00 - 18:00
Marţi, Miercuri, Joi şi Vineri08:00 - 14:00

Stomatologie, Clinica de Ortodonţie şi estetică dentofacială Dr. Anca Oltean

Dr. Anca Oltean, medic primar Ortodonţie

Program consultaţie, intervenţie
ZiuaIntervalul orar
Marţi12:00 - 20:00
Miercuri08:30 - 12:30
Joi13:30 - 20:00

Stomatologie, Cabinet Medical Individual Dr. Petronela Macovei

Dr. Petronela Macovei, medic dentist

Program consultaţie, intervenţie
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri13:00 - 20:00
Marţi, Joi şi Vineri10:00 - 16:00

Stomatologie, Cabinet Medical Individual Dr. Cristian-Ioan Bratu

Dr. Cristian-Ioan Bratu, medic specialist Stomatologie

Program consultaţie, intervenţie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri09:00 - 16:00
Sâmbătă09:00 - 14:00
Duminică09:00 - 12:00

Urologie şi Andrologie

Dr. Radu-Ioan Vărşăndan, medic primar

Program consultaţie şi ecografie urologică
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Dr. Seyed Aghamiri, medic primar, doctor în ştiinţe medicale

Program consultaţie şi ecografie urologică
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Dr. Armand Iliescu, medic specialist

Program consultaţie şi ecografie urologică
ZiuaIntervalul orar
Marţi16:00 - 20:00

Ecografie generală

Urgenţe ecografie generală în zilele de luni, marţi şi vineri, în intervalul orar 08:00 - 09:00.

Dr. Magdalena Zidu, medic primar Medicină internă, competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 10:00
Marţi13:00 - 14:00, 15:00 - 16:30 şi 18:30 - 20
Miercuri08:00 - 10:00 şi 13:00 - 16:00
Joi şi Vineri09:00 - 15:00

Dr. Mărioara Casian, medic primar Gastroenterologie

Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 11:00 şi 12:00 - 14:00
Marţi09:00 - 11:00
Joi14:00 - 14:30 şi 15:30 - 20:00
Vineri08:00 - 14:00

Dr. Angelica Nour-Dincă, medic primar Medicină internă, medic specialist Cardiologie

Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni, Miercuri, Joi şi Vineri09:00 - 14:00
Marţi09:00 - 14:00 şi 16:00 - 19:00

Dr. Larisa-Elena Ursan-Fulger, medic specialist Gastroenterologie

Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Vineri14:00 - 15:30 şi 16:30 - 20:00
Marţi08:00 - 14:00
Miercuri şi Joi08:00 - 09:00 şi 10:00 - 11:00
Atenţionare !

În perioada 5 iunie - 9 iunie, Dr. Larisa-Elena Ursan-Fulger nu are program.

Dr. Bogdan-Ionuţ Slăvulete, medic specialist Gastroenterologie

Program ecografie generală
ZiuaIntervalul orar
Luni13:00 - 14:00
Marţi14:00 - 15:00
Atenţionare !

În perioada 15 iunie - 16 iunie, Dr. Bogdan-Ionuţ Slăvulete nu are program.

Ecografie cardiacă

Dr. Liliana Ştefan, medic primar Cardiologie

Program ecografie cardiacă
ZiuaIntervalul orar
Luni13:30 - 19:30
Marţi, Miercuri, Joi şi Vineri08:00 - 14:00
Atenţionare !

În perioada 15 iunie - 16 iunie, Dr. Liliana Ştefan nu are program.

Ecografie ginecologică endovaginală, ecografie de sarcină, monitorizare ovulaţie / Colposcopie

Dr. Claudia Daniela Ştefănescu, medic primar Obstetrică şi Ginecologie, doctor în ştiinţe medicale

Program ecografie ginecologică
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 14:00 şi 16:00 - 20:00
Marţi, Joi şi Vineri08:00 - 16:00

Dr. Aliona Chiriţă, medic specialist Obstetrică şi Ginecologie

Program ecografie ginecologică
ZiuaIntervalul orar
Luni şi Miercuri08:00 - 10:00
Marţi şi Joi14:00 - 16:00
Vineri15:00 - 20:00

Ecografie mamară

Dr. Aida Mihailovici, medic specialist Radiologie şi Imagistică medicală

Program ecografie mamară
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Joi18:00 - 16:00

Ecografie tiroidă

Dr. Cristina Daniela Ene, medic primar Endocrinologie

Program ecografie tiroidă
ZiuaIntervalul orar
Marţi10:00 - 14:00
Joi08:00 - 11:00
Vineri08:00 - 10:00
Atenţionare !

În perioada 22 iunie - 30 iunie, Dr. Cristina Daniela Ene nu are program.

Ecografie urologică

Dr. Radu-Ioan Vărşăndan, medic primar Urologie

Program ecografie urologică
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Dr. Seyed Aghamiri, medic primar Urologie, doctor în ştiinţe medicale

Program ecografie urologică
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 14:00

Ecografie aparat locomotor şi de părţi moi

Dr. Magdalena Zidu, medic primar Medicină internă, medic specialist Reumatologie, competenţă ecografie generală şi aparat locomotor

Program ecografie aparat locomotor
ZiuaIntervalul orar
Luni08:00 - 10:00, 12:00 - 14:00 şi 14:30 - 18:00
Marţi14:00 - 15:30
Miercuri08:00 - 10:00 şi 12:00 - 16:00
Joi şi Vineri08:00 - 10:00 şi 12:00 - 14:00

Radiologie digitală

Program radiologie digitală
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri07:00 - 13:00

Mamografie digitală

Program mamografie digitală
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri13:00 - 19:00

Osteodensitometrie

Program Osteodensitometrie
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri07:00 - 19:00

R.M.N. şi C.T.

Program R.M.N. şi C.T.
ZiuaIntervalul orar
De Luni până Vineri08:00 - 20:00
Sâmbătă08:00 - 14:00

Pentru orarul serviciilor de Kinetoterapie şi Gimnastică de recuperare, Electroterapie recuperatorie, Fitness şi Gimnastică de întreţinere, Masaj şi Reflexoterapie şi Saună, vă rugăm să contactaţi specialiştii la telefon : 021 310 22 94.